війна

“Мають тотальну перевагу”. Окупанти з Очеретиного рвуться до траси Покровськ-Костянтинівка

Російські військові з Очеретиного намагаються йти у бік магістралі Покровськ-Костянтинівка. Водночас українські військові змогли відбити деякі позиції в армії РФ.

Про це в ефірі нацмарафону єдині новини повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця” Назар Волошин.

“Противник там має тотальну перевагу у живій силі й техніці, і користується цим, щоб проводити штурмові дії з метою захоплення Покровська та життєво важливої траси з виходом на Костянтинівку.

Командир батальйону ударних безпілотних авіакомплексів “Ахіллес” 92-ї бригади Юрій Федоренко повідомив в ефірі нацмарафону “Єдині новини”, що Сили оборони вибили військо РФ з деяких позицій на цьому напрямку.

“Якщо ми кажемо за Очеретине, то дійсно противник мав тактичні успіхи. Це обумовлене масованим проведенням штурмових дій. Водночас Силам оборони вдалось опанувати ситуацію і деякі позиції відбити у ворога. Зараз йде насичена робота, бойова, складна, жорстка. Але так чи інакше Сили оборони не просто стабілізують ситуацію, а на деяких напрямках перехоплюють ініціативу”, — розповів військовослужбовець Федоренко.

Як уточнив речник ОСУВ “Хортиця”, на Покровському та Курахівському напрямках продовжуються бої — там військо РФ задіяло до чотирьох своїх бригад і планує розвинути наступ західніше від Авдіївки та Мар’їнки, пробиваючись до Покровська й Курахового.

За словами Назара Волошина, у цілому, на цих напрямках, російська армія досягла певних тактичних успіхів, однак оперативної переваги отримати не змогла.

“Для посилення української оборони здійснюється переміщення бригад після відновлення боєздатності на заміну тих підрозділів, які зазнали втрати. Здійснюється переміщення бригад, які відновили свою боєздатність”.