Наші маленькі талановиті краматорчани просто дивують жагою до знань та любов’ю до музики.
Учениці Школи мистецтв №3 Поліна та Ліза наразі мешкають на іншому континенті. І навіть, коли немає інтернету, вони відвідують уроки прямо в автомобілі, бо батьки відвозять їх туди, де є Wi-Fi.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/327659600_716654946762062_6414780293607727512_n-1-1024x1024.jpg)
“А так навчаються наші маленькі скрипальки, учениці пані Алли Соломатіної. Поліна та Ліза – на іншому континенті і сьогодні не мають вдома Інтернету. Але хто хоче – шукає можливості! Іхні батьки знаходять доступний Wi-Fi і дівчатка займаються прямо в авто! Ось так любов до мистецтва і прагення до навчання долають будь-які перешкоди!”, – поділилася у Фейсбуці заступниця директора Школи мистецтв №3 Ірина Новоселова.
Залиште коментар
Розгорнути ▼