Краматорчанка Вікторія Гончаренко подякувала владі за тепло та газ у квартирах та приватних будинках.
“Лютий нас лякає морозом і вітром, а наше ЖКГ радує теплом у квартирах і будинках. Я пам’ятаю, як ми влітку з глузду з’їжджали, вирішуючи що робити, буде чи не буде опалення та газ…
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329246139_1384877535649772_2060106295598591757_n-768x1024.jpg)
Все у нас є в квартирах. Звичайно не Африка і не 22,6 градусів, але ніхто не скаржиться. Всі розуміють у такий складний час це щастя жити в теплому будинку, і мати можливість зробити собі горнятко кави, коли немає світла…”, – написала Вікторія Гончаренко у Фейсбуці.
Залиште коментар
Розгорнути ▼