Любов до мистецтва долає усі перешкоди та відстані.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/332178092_1277880689464900_6142826798007917598_n-723x1024.jpg)
Це довели актори Зразкового драматичного театру «КОЛЕСО» школи мистецтв №3 Краматорська Даніїл Половін і Стелла Дрозд разом зі своєю викладачкою Оленою Тиханською.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/332303617_592673089379686_4835362091406258652_n-1024x735.jpg)
Стелла зараз у Словаччині, Даніїл – у Туреччині, пані Олена – в Україні. Проте разом вони створили чудову відеолегенду «Чому у морі є перли і мушлі?».
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/332170846_2941035552870198_6153925972434482179_n-1024x832.jpg)
І дует учнів став Лауреатом першої премії у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Любов – це…» (09.02.2023, м.Київ).
Вітаємо вас з перемогою! Бажаємо нових досягнень!
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/332165178_788227719575814_5527816562894334795_n-723x1024.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼