Часів Яр

“Лізуть колонами на місто”. РФ почала більше штурмувати Часів Яр за підтримки бронетехніки

Армія РФ атакує Часів Яр колонами із бронетехнікою, штурмують місто в районі кварталу “Новий” та мікрорайону “Канал”, водночас продовжують наступ на сході та на південний схід від міста, в напрямку Іванівського, Кліщіївки, Андріївки.

Про це Суспільне Донбас розказав телефоном речник оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця” Назар Волошин.

“На Краматорському напрямку фронту РФ концентрує зусилля на відтинку Часів Яру–Кліщіївка, Андріївка та Івнівське. Окупанти застосовують не тільки піхотні підрозділи, а все частіше застосовують механізовану складову — танки та бойові броньовані машини. Наші захисники на тому напрямку (за добу — ред.) знищили 74 окупанти та 86 отримали поранення. Також було знищено 4 ворожих танки-сараї, які намагалися штурмувати”, — описав ситуацію Волошин.

“Противник продовжує наступальні дії східніше міста. Останнім часом окупанти лізуть колонами на місто, застосовуючи велику кількість бронетехніки, але ці спроби безуспішні, адже ще на підході Сили оборони зустрічають їх вогнем, а залишки, які змогли добратися до околиць просто добиваються”.

Штурмувати Часів Яр армія РФ намагається в районі кварталу “Новий” та мікрорайону “Канал”. Також атакували 2 червня в напрямку Іванівського, Кліщіївки, Андріївки — на південний схід від Часового Яру.

За 2 червня в районі Часового Яру зафіксували 268 обстрілів (306 було 1 червня). Більша частина обстрілів приходиться саме на південну частину Часового Яру, додав Волошин. Сили оборони минулої доби відбили один штурм на цьому напрямку.

“Бої за Часів Яр відбуваються щодня. Поряд зі штурмами, окупанти вщент знищують місто, обстрілюючи його з різних засобів ураження. Противник продовжує знищувати Часів Яр та навколишні населені пункти авіацією та артилерією”, — розказав речник “Хортиці”.

Обстріли міста Часів Яр та втрати армії РФ за тиждень

За тиждень з 27 травня по 2 червня на місто Часів Яр припало 2292 обстріли із різних видів озброєння. А загалом на цій ділянці фронту, на Часовоярівському напрямку, за тиждень війська РФ завдали 8350 обстрілів позицій Сил оборони.

“В середньому ворожа армія проводить до чотири штурмів на добу. Ворожі втрати в 7-8 разів більші за українські. Загальні санітарні втрати противника становлять: 1142, з них 446 вбитими, 696 поранені. В середньому під час бойових дій їх гине 60 за добу”, — підсумував Волошин.