Учениця 11 класу Краматорської української гімназії Анна Рищенко другий рік поспіль перемагає у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Досягненнями своєї учениці поділилася керівниця гуртка «Крок до науки», який працює у КУГ, Ірина Мельник.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331400674_887112525736930_5170361597560777068_n-1024x768.jpg)
“Рищенко Анна – переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України! 18-19 лютого 2023 р. було проведено постерний захист та наукову конференцію в рамках II етапу конкурсу.
Учениця 11 класу Краматорської української гімназії, вихованка гуртка «Крок до науки» Рищенко Анна вже другий рік поспіль здобула 1 місце на секції «Літературна творчість» (керівник – Мельник Ірина Романівна).
Юна поетеса отримала прекрасний результат – 98, 175 б.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331509478_951797465989946_4952761613104935111_n-1024x648.jpg)
Вітаю свою надзвичайно обдаровану й працьовиту вихованку з перемогою, пишаюся її здобутками, бажаю успіхів на Всеукраїнському етапі!
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331647402_512033764414594_7988140863095958088_n-1024x768.jpg)
Висловлюю щиру подяку за допомогу в підготовці Ані до конкурсу Рищенко О. В., Савчук І. Г., Лапушкіній Н. П., членам журі – викладачам ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», організаторам конкурсу – працівникам Донецької обласної МАН учнівської молоді”.
Залиште коментар
Розгорнути ▼