Благодійна організація “Благодійний фонд “Схід-СОС” продовжує допомагати рятувальникам Донеччини.
Про це повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Донецькій області.
![рятувальники Донеччини отримали нове обладнення від благодійників](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434046005_830152299153510_50312846426421609_n-1024x768.jpg)
Цього разу команда фонду “Схід-СОС” передала на озброєння рятувальникам групові ліхтарі, гідравлічні домкрати, стабілізаційні упори та ручні насоси. Ліхтарі забезпечать рятувальникам кращу видимість у темний час доби та в умовах задимлення, що допоможе ефективніше проводити пошуково-рятувальні роботи.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434024307_830152189153521_6473725509858626221_n-1024x768.jpg)
В цілому все надане обладнання допоможе надзвичайникам швидше та ефективніше реагувати на надзвичайні події, працювати безпечніше, мінімізуючи ризики для себе та постраждалих.
Нагадаємо, Благодійна організація “Схід-СОС”, 3 квітня, передала рятувальникам Донеччини оснащення для технічного обслуговування спеціальної та аварійно-рятувальної техніки.
Залиште коментар
Розгорнути ▼