2-4 лютого в Києві відбувся головний національний старт з легкої атлетики у зимовому сезоні 2024 року – чемпіонат України в приміщенні серед дорослих та молоді, що зібрав понад 400 учасників із 22 областей та столиці держави.
Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/417459877_786656150166461_1686092173116111823_n-1024x682.jpg)
Донецьку область на змаганнях представив 21 легкоатлет – вихованці Школи вищої спортивної майстерності, Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, ДЮКФП-2 м. Краматорськ.
Спортсмени Донеччини, показали гідний результат – у командному заліку серед дорослих посіли 3 місце, набравши 1110 очок.
Залиште коментар
Розгорнути ▼