Легкоатлети Донеччини здобули повний комплект нагород зимового чемпіонату України з метань

24-26 лютого в місті Кам’янець-Подільський Хмельницької області відбувся зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів і юнаків, що зібрав 220 учасників із 22 регіонів та столиці держави.

Від Донецької області на змаганнях виступили 5 спортсменів, і кожен з них зробив свій внесок до медальної скарбнички. У активі регіону – 1 золота, 1 срібна та 3 бронзові нагороди, повідимили в Управлінні фізкультури та спорту ДонОДА.

Марія Стрєлець із Костянтинівки, вихованка міської комплексної ДЮСШ, учениця Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки та атлетка ШВСМ, виборола «золото» у метанні диска вагою 1 кг серед дівчат до 18 років із результатом 41 м 87 см, що є її особистим рекордом. Тренери Марії – Сергій Стрєлець, Олексій Семенов та Ольга Семенова.

Ще одна учениця Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, Анастасія Шкодінова з Дружківки посіла третє місце в метанні молота 3 кг серед дівчат до 18 років, показавши результат 43,21 м. Її тренери – Юрій Кузьменко та Павло Задорожний.

Вихованка ДОСФКСП ім. С. Бубки, атлетка ШВСМ Юлія Токарєва з міста Бахмут здобула «бронзу» в метанні молота 4 кг серед молоді U23 із результатом 50,59 м. Її тренером є Павло Задорожний.

Дві нагороди для Донеччини принесли легкоатлети з міста Маріуполь, вихованці Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи фізкультурно-спортивного товариства «Україна», яких підготувала заслужений тренер України Наталя Василенко. Римма Філімошкіна стала срібною призеркою в метанні молота 4 кг серед жінок з результатом 58,55 м, а Євген Полухін посів третю сходинку в метанні молота 7.260 кг серед чоловіків з результатом 56,12 м.