Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007 року народження та молодших пройшов цими вихідними у Львові. Спортсмен з Краматорська виборов “бронзу”.
Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/447291315_793256409576499_6230763045239168767_n-681x1024.jpg)
У змаганнях взяли участь 556 найсильніших атлетів із усіх регіонів країни.
Краматорськ в двох бігових дисциплінах представляв вихованець Ольхової Тетяни. Стремоухов Богдан на дистанції 3000 метрів з особистим рекордом показав «бронзовий» результат, в steeplechase (3000 метрів з перешкодами) спортсмен пересік фінішну пряму четвертим.
Залиште коментар
Розгорнути ▼