Квартира у столиці, нерухомість на окупованій території та декілька авто – що задекларували керівники Краматорської РДА

Журналісти Pro100media продовжують моніторинг декларацій чиновників Донеччини і нещодавно за минулий рік відзвітував керівний склад Краматорської районної державної адміністрації (військової адміністрації). Детальніше у нашому матеріалі.

Андрій Панков, Голова Краматорської РДА, начальник районної військової адміністрації.

Екс-міський голова Краматорська, а зараз керівник Краматорської РДА Андрій Панков має дружину Галину та двух синів Андрія та Владислава.

З 2011 року родина володіє будинком у Краматорську площею понад 300 кв. метрів. Вартість будинку не вказується. Також він має у місті ділянку площею 1000 кв. метрів, з 2021 року – квартиру у понад 100 кв. метрів, гараж та ще одну невелику земельну ділянку.

Галина Панкова також має у Краматорську гараж, земельну ділянку, квартиру у Донецьку, придбану ще у 2011 році усього за 44 тисячі гривень. З серпня 2022 року син – Владислав Панков користується квартирою у Києві, яка належить Світлані Панковій. Зазначимо, що цю нерухомість було придбано за 2,2 мільйона гривень.

У родині Панкових один автомобіль – BMW X5 2011 року випуску. Його вартість також не зазначається. Серед доходів родини вказана заробітна плата Андрія Панкова у райдержадміністрації – майже 1,6 мільйона гривень за рік. У порівняні з минулими роками, у 2022 році очільник РДА отримав на цій же посаді 907 тисяч гривень заробітної плати, а у 2021 році – 598 тисяч гривень.

Владислав Панков отримав допомогу як ВПО у розмірі 24 тисяч гривень (таку допомогу він отримував і у 2022 році), Галина Панкова отримала 683 тисячі гривень від організації «Лікарі без кордонів». Додамо, що у 2022 році Галина Панкова не мала доходів від цієї організації, тож скоріш за все тільки з минулого року вона почала роботу. Родина не має грошових активів та не користується рахунками у банках.

Додамо, що ще один син Андрія Панкова – Андрій, не подав звітність за минулий рік. На офіційному сайті Омбудсмена України вказано, що він займає посаду директора Департаменту моніторингу додержання інформаційних прав. Згідно даних декларації за 2022 рік, фактичне його місце проживання – Київ. Тут він разом з дружиною та двома дітьми мешкає у орендованій квартирі. У їхній власності (станом на 2022 рік) три автомобіля – Mazda 3, Skoda Superb та BMW 750I. Свою заробітну плату на посаді директора Департаменту Андрій Панков не вказав, а з доходів родини тільки 61 тисяча гривень допомоги від держави (єПідтримка).

Вікторія Набокова, перший заступник голови Краматорської РДА

Вікторія Набокова має чоловіка Ігоря та сина Кирила. Родина має нерухомість на окупованій території Донеччини – частки власності двох квартир у Донецьку, та у повній власності Вікторії Набокової квартира у Макіївці. Вартість цієї нерухомості не вказана. У 2021 році родина придбала квартиру у столиці, площею 78 кв. метрів, за майже 1,3 мільйона гривень. Цікаво, що у тому ж 2021 році Вікторія Набокова стала власницею будинку та земельної ділянки у Словʼянську, а вказана вартість цих обʼєктів – по 1 гривні.

Родина має два автомобіля – JEEP COMPASS та JEEP CHEROKEE, 2018 року випуску, загальною вартістю 600 тисяч гривень. У переліку доходів вказана заробітна плата Вікторії Набокової у РДА – 1,27 мільйона гривень (у 2022 році вона становила 1,13 мільйонів), 48 тисяч – соціальні виплати родині, 9 тисяч – доходи від відсотків депозиту.

У 2023 році, чоловік Ігор отримав 1,6 мільйона гривень виплат з Головного управління Національної поліції Донеччини. Як вказує Вікторія у декрарації за 2022 рік на її банківському рахунку було 110 тисяч гривень. А наразі родина має 1,9 мільйона гривень.

Катерина Кузнецова, керівник апарату Краматорської районної державної адміністрації

Найскромнішою є декларація Катерини Кузнецової, яка керує апаратом Краматорської РДА. Вона має чоловіка Олександра та доньку Марію. Разом з чоловіком вони мають квартиру у Краматорську, придбану у 2007 році за 33 тисячі гривень. У декларації не вказано володіння автомобільними засобами та грошовими активами. У доходах вказана заробітна плата Катерини Кузнецової у РДА – 663 тисячі гривень (у 2022 році вона була більшою на 31 тисячу гривень, заробітна плата Олександра Кузнецова у Департаменті ЖКГ Донецької обласної адміністрації – 368 тисяч гривень. Також у минулому році родина отримала допомогу на проживання (соціальні виплати) у розмірі 84 тисяч гривень.