Об’єднання митців “Культурний Десант” виступили з концертною програмою для Слов’янських та Олександрівських рятувальників. Головна мета виступу – підняття бойового духу наших вогнеборців.
Про це повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Донецькій області.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/445757310_862212429280830_7584810485131070923_n-1024x768.jpg)
Виконавці створили легку атмосферу та подарували позитивний настрій, адже музика й спілкування з творчими людьми позитивно впливає на душевну рівновагу та покращує настрій. Рятувальники з великою зацікавленістю слухали виступи музикантів та спостерігали за ляльковим театром. «Культурний Десант» довів, що такі заходи відіграють важливу роль культури й мистецтва в житті нашої країни, усіх структур, які виконують функції захисту нашої держави.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/447236083_862212515947488_1944341440911625448_n-1024x683.jpg)
Дякуємо артистам “Культурного Десанту” за проведені заходи, отримані позитивні емоції та підтримку бойового духу рятувальників.
Залиште коментар
Розгорнути ▼