Громадська організація “Культурний десант” спільно з військовослужбовцями ЗСУ завітали до рятувальників Донеччини, щоб підняти бойовий дух.
Про це повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Донецькій області.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/438127980_846698930832180_2757161938534162883_n-1024x768.jpg)
Культурний Десант — об’єднання відомих митців, всі сили яких сьогодні спрямовані на Перемогу України. Вони завітали до співробітників Слов’янського, Краматорського, Дружківського та Костянтинівського гарнізонів.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441133296_846698894165517_1145129820409350395_n-1024x768.jpg)
Під час виступів артисти виконували душевні пісні, грали на музичних інструментах, проводили цікаві лялькові вистави та дарували присутнім незабутні емоції.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/422028977_846698940832179_3079556715605169327_n-1024x768.jpg)
“Ми надзвичайно вдячні за підтримку та такий щирий виступ, – поділився один із рятувальників, – це дійсно надихає та дає сили й надалі йти вперед, виконуючи важливий обов’язок рятувальника”.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/438164858_846698934165513_6491940001528654022_n-1024x768.jpg)
За допомогою проведених заходів рятувальники ментально розвантажились та надихнулись на нові звершення.
Залиште коментар
Розгорнути ▼