Культура розправляє крила: краматорці закордоном допомагають рідному місту

Олександр Гончаренко, начальник Краматорської міської військової адміністрації провів оперативну нараду з керівництвом Управління з гуманітарних питань КМР. Повідомляє Краматорська міська рада

Директор міського палацу культури “Будівельник” Наталія Кулініч розповіла, що в березні в Німеччині відбулися благодійні концерти в підтримку України за участю народних артистів України Дмитра та Назарія Яремчуків “Моя Україна — велика родина”.

На кошти, зібрані під час концертів були закуплені медичні препарати, а БФ “Синьо-Жовтий хрест” передав генератори для Пунктів Незламності Краматорська, які вже надійшли в місто.

Також під час наради обговорили плани щодо святкування у Краматорську Великодня. “На превеликий жаль, поточна ситуація в місті, в цьому році, як і раніше, не дозволяє нам відсвяткувати це свято масштабно — безпекові заходи будуть посилені, поліція буде більш ретельно стежити за дотриманням комендантської години, а перебування у культових спорудах буде дозволено лише вдень”, – нагадав присутнім Олександр Гончаренко.

Проте він подякував, що всі заклади культури нашого міста дуже активно працюють “в онлайн”. Мистецькі та художні школи міста, музеї, безпосередньо управління з гуманітарних питань завжди готують цікаві розповіді, презентації, музичні та відеоматеріали, завдяки яким краматорці можуть більше дізнатись про історію свят та їх відзначення.

У закладах мистецької освіти триває робота з перепису документації — поштовхом до цих дій стала зміна законодавства та посилення відповідальності за порушення зберігання архівних документів. Також триває робота з опису цінностей, що зберігаються в музеях міста Краматорськ.