перемоги спортсменів Донеччини

Кубок України з легкої атлетики у Львові: перемоги спортсменів Донеччини

Легкоатлети Донеччини – серед кращих на Кубку України у Львові, – повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації..

23 лютого у Львові відбувся Кубок України з легкої атлетики у приміщенні, що зібрав більше ніж 170 учасників із 20 регіонів і столиці держави.

Фото: Олександр Залевський (PH.zalevskiy)

Від Донецької області на змаганнях виступили 8 спортсменів – вихованці Школи вищої спортивної майстерності та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки. Вони представили три громади – Бахмутську, Дружківську та Краматорську.

Фото: Олександр Залевський (PH.zalevskiy)

З особистими рекордами виграли змагання два атлети: Оксана Долинчук – на дистанції 800 м (2:08,63), Руслан Наумов – на 2000 м з перешкодами (5:48,71).

Олександр Сосновенко переміг на 60-метрівці (6,87 с), Валентина Демченко – на 400-метрівці (58,41 с).

Фото: Олександр Залевський (PH.zalevskiy)

У секторі зі стрибків до числа кращих увійшли ще три представники Донеччини. Анна Красуцька була першою в потрійному стрибку з результатом 13,33 м та другою в стрибках у довжину (5,82 м). Серед чоловіків у стрибках у довжину друге місце посів Артем Коноваленко (7,27 м), третє – Ігор Гончар (7,24 м).