Легкоатлети Донеччини – серед кращих на Кубку України у Львові, – повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації..
23 лютого у Львові відбувся Кубок України з легкої атлетики у приміщенні, що зібрав більше ніж 170 учасників із 20 регіонів і столиці держави.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/418996938_799215775577165_3169317541930951066_n-682x1024.jpg)
Від Донецької області на змаганнях виступили 8 спортсменів – вихованці Школи вищої спортивної майстерності та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки. Вони представили три громади – Бахмутську, Дружківську та Краматорську.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/418170694_799215778910498_7928550336110341367_n-1024x682.jpg)
З особистими рекордами виграли змагання два атлети: Оксана Долинчук – на дистанції 800 м (2:08,63), Руслан Наумов – на 2000 м з перешкодами (5:48,71).
Олександр Сосновенко переміг на 60-метрівці (6,87 с), Валентина Демченко – на 400-метрівці (58,41 с).
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/417457538_799215892243820_6601048463287290486_n-682x1024.jpg)
У секторі зі стрибків до числа кращих увійшли ще три представники Донеччини. Анна Красуцька була першою в потрійному стрибку з результатом 13,33 м та другою в стрибках у довжину (5,82 м). Серед чоловіків у стрибках у довжину друге місце посів Артем Коноваленко (7,27 м), третє – Ігор Гончар (7,24 м).
Залиште коментар
Розгорнути ▼