Керівник краматорського клубу “Краєзнавець” Володимир Коцаренко опублікував у Фейсбуці архівні світлини будинку по вул. Марата, який зазнав ворожого обстрілу 1 лютого.
Володимир Коцаренко вірить, що настане день, коли будинок буде відновлено, а на ньому встановлять меморіальну дошку з іменами тих, хто не дожив до Перемоги.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329580341_3136970649942501_689881930571624278_n.jpg)
“Вул. Марата, 13. Будинок на вулиці, яку в Краматорську знає кожен… Рідний і знайомий з дитинства куточок для багатьох поколінь мешканців Соцміста. Після 1 лютого 2023 це місце – рідне всім…
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329542389_1322028758578245_8018863624691427775_n.jpg)
Бо внаслідок агресії з боку північного сусіда сталася трагедія: загинули і травмовані люди – наші співгромадяни. Зруйновані вщент – стіни, оселі, втрачені дорогі серцю мешканців сімейні фотографії… Зруйновано житло. Зруйновано куточки затишку для їх душ.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329536506_743875546985084_5177159472320470379_n.jpg)
Зруйновано, але не знищено пам’ять…
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329613271_1345934339593197_6596574168126858945_n-1.jpg)
Ми молимо Господа, щоб нагородив Україну і її народ уже заслуженою і гідною перемогою. А тоді…
Сьогодні на моє запитання щодо подальшої долі буд. N 13 по вул. Марата Олександр Гончаренкро дав сувору, але об’єктивну і оптимістичну відповідь: “Після війни відтворюватимемо в початковому вигляді. Будинок ремонту не підлягає”.
Я вірю Олександру Васильовичу. Як вірю і в те, що настане день, і на стіні нового будинку буде встановлено меморіальну дошку з іменами тих його мешканців, які не побачать на власні очі салют на честь Перемоги України у справедливій війні за своє право на демократичне і цивілізоване існування”.
Залиште коментар
Розгорнути ▼