Краматорця нагородили нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ – “Золотий хрест”

Молодший сержант Коваленко Денис народився у м. Краматорськ Донецької області, був призваний на військову службу Краматорським РТЦК та СП Донецької області у лютому 2022 року. З 2022 року проходить військову службу на посаді командира міномета третього взводу мінометної батареї військової частини А7272.

Про це повідомляє Донецький ОТЦК та СП.

З 25 лютого 2022 року бере участь у відбитті збройної агресії російської федерації. Виконував бойові завдання у Донецькій області.

Самовіддані, професійні та рішучі дії під час виконання бойових завдань в зоні проведення бойових дій. 04.01.2023 в складі розрахунку зірвав масований наступ ворога в районі н.п. Площанка Кремінського району Луганської області. Ворог поніс великі втрати. 

19.03.2023 командуючи мінометним розрахунком, в районі н.п. Новобахмутівка Краматорського району Донецької області, успішно був знищений ВОП ворога. Під час виконання бойових задач проявив особисту мужність і відвагу.

16.06.2023 профессійно виконуючи обов’язки, в районі н.п. Новобахмутівка Краматорського району Донецької області  було знищено диверсійно-розвідувальну групу. Був поранений і після лікування повернувся в стрій. За виконання завдання був нагороджений нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України – “Золотий хрест”.