Управління з питань цивільного захисту Краматорської міської ради проводить роз’яснювальну роботу серед мешканців Краматорська. Нагадують, що за випалювання сухостою передбачено адміністративну, а в окремих випадках і кримінальну відповідальність.
Про це повідомляє Краматорська міська рада.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434044795_820648026770983_6804940446325046758_n.jpg)
Щороку навесні частішають випадки загорянь сухої трави, очерету, чагарників, що завдає значних збитків довкіллю. Деякі громадяни вважають, що спалювання сухостою приносить користь природі, не замислюючись над тим, що у траві та чагарниках можуть перебувати птахи та тварини, які гинуть внаслідок легковажних та безвідповідальних дій людини.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434420625_820647950104324_8841045854694963416_n.jpg)
Спеціалісти управління з питань цивільного захисту міської ради проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо недопустимості випалювання сухої трави. Цього разу така робота проводилась на території селища Біленьке.
Залиште коментар
Розгорнути ▼