Краматорці, у квартирах яких немає порушень техніки безпеки, підключені до системи газопостачання

У Краматорську відбулась чергова нарада щодо стану справ у сфері ЖКГ, повідодили в міській раді.

“Всі абоненти, які знаходяться в місті та у квартирах яких немає порушень техніки безпеки, підключені до системи газопостачання”, – повідомляє на своїй сторінці у Facebook АТ “Донецькоблгаз”.

Протягом минулого тижня сталося кілька аварій на водопровідних мережах селища Біленьке. КВП “Краматорський водоканал” реагує на них максимально оперативно та виконує ремонтні роботи у найкоротші терміни.

Минулого тижня краматорці “порадувались” і ожеледиці, і хурделиці, і відлизі. Дорожники та двірники реагували на виклики погоди так само оперативно — дороги та тротуари міста оброблялись протиожеледними засобами, спецтехніка забезпечила розчищення снігу.

Краматорськтеплоенерго усунуло масштабний порив теплотраси, через який в ніч з п’ятниці на суботу було відсутнє опалення у декількох багатоповерхових будинках центральної частини міста.

У Краматорську стабільно працює громадський транспорт. Рух розпочинається о 6:15 ранку, останні машини заходять у депо перевізників о 18 годині вечора. Вартість проїзду в тролейбусах становить 12 гривень, в автобусах — 20 гривень.

Міські комунальні підприємства систематично залучаються до ліквідації руйнувань, завданих ракетними ударами росії, а мешканці Краматорська отримують допомогу для оперативного усунення наслідків обстрілів.

Нагадуємо краматорцям, що з приводу будь-яких аварійних ситуацій у сфері ЖКГ ви можете звернутись до Контакт-центру за номером 099-099-1505 (працює 24/7).