Краматорським волонтерам не вистачає коштів на лікування безпритульних тварин

Понад 25 тисяч гривень за лікування безпритульних собак та медикаменти для них, – такий борг мають краматорські волонтери благодійного фонду “Друг” в одній з міських ветклінік. Там вже повідомили, що відмовляються обслуговувати надалі. Безпритульних тварин лікували ще в одній з ветклінік, але і там схожа ситуація. Розповіли журналістам “Pro100media” у благодійній організації, яка піклується про тварин безхатьків.

“Аптеці заборгували 4 598 грн, за ветпослуги 21 200. Загалом борг 25 798 грн – це ветклініці Брєжнєва”, – пояснила Кіріна Черкасова, куратор перетримки безпритульних тварин БФ “Друг”.

Натепер п’ять цуценят потребують лікування, чотирилапі хворі ентеритом та піроплазмозом. Медична допомога потрібна й іншим підопічним фонду.

“В основному це піроплазмоз і травми. Наприклад, пес після ДТП, потребує операції, також післяопераційний догляд потрібен, через 1,5 місяці знімати шпицу. Ще одна собака після аварії, отримала пошкодження нирок, потрібна пожиттєва дієта. Всі інші тварини, які потребували ветеринарної допомоги, її отримали, звідки і борги”, – зазначила волонтерка.

Зараз на перетримці понад 100 собак і кіт. Волонтери вже повідомили, що не зможуть працювати у повному обсязі, тож звертаються до всіх з проханням допомогти погасити борги.

“Ми розуміємо, що зараз усім важко, але інших джерел доходу, крім пожертвувань, у нас немає. Просимо всіх небайдужих людей допомогти сплатити борги у ветклініках”.

Всі, хто бажає долучитись і врятувати безпритульних тварин, надсилайте гроші на номер банківської картки волонтерів:

4149 4993 4660 3994