Краматорський водоканал встановлює нові засувки на каналізаційній станції та очисних спорудах підприємства. Про це повідомили в Краматорській міській раді.
Заміна деталей здійснюється, завдяки наданій підприємству гуманітарній допомозі Місією Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні.
Також в міськраді нагадали краматорцям, що для підтримки життєдіяльності підприємства, вкрай необхідно вчасно сплачувати за спожиті комунальні послуги.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329736841_3426263464309200_4790331520242528065_n-1024x1024.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/327158595_523949122950625_6267886855274764997_n-1024x1024.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼