Краматорський водоканал 25 березня від ООН UNICEF отримав матеріали та обладнання, які будуть використані при проведенні аварійно-відновлювальних робіт на мережах водопостачання.
Про це повідомляє КВП “Краматорський водоканал”.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/434195607_884385426821600_9137844179606974739_n-768x1024.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/434396391_884385523488257_6059902379221220445_n-768x1024.jpg)
Також при підтримці МОМ в Україні, фахівцями розпочались роботи по заміні аварійної ділянки сталевого магістрального водогону Ду 300 мм в с.Василівка, який забезпечить стабільним водопостачанням мешканців нашого міста.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/434127767_884379923488817_4972341297092295951_n-579x1024.jpg)
Орієнтовна протяженість ділянки складає 1000м.
“Велике прохання до мешканців бути пильними та не заходити за огорожу”, – наголошують у водоканалі.
Залиште коментар
Розгорнути ▼