В результаті ракетного обстрілу міста Краматорська в лютому 2024 року були пошкоджені декілька об’єктів підприємства, в тому числі і хіміко-бактеріологічна лабораторія.
Одними з перших на допомогу прийшли партнери консорціуму WaterWorX, які придбали стаціонарні модулі споруди для хіміко-бактеріологічної лабораторії КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ».
Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/420233766_880871327173010_1526001658054394260_n_820x360.jpg)
“Ми також вдячні ТОВ«ХІМЛАБОРРЕАКТИВ» за оперативну поставку модульних споруд.
Стаціонарні модульні споруди для лабораторії забезпечать проведення контролю за якістю питної води в місті Краматорську.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/420201727_880871323839677_642093277702466527_n_820x360.jpg)
КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ» висловлює свою щиру вдячність WaterWorX, Міністерству Закордонних Справ Нідерландів та Асоціації «Укрводоканалекологія» за технічну підтримку підприємства та сподівається на подальшу плідну співпрацю”, – повідомляють у Краматорському водоканалі.
Залиште коментар
Розгорнути ▼