Краматорський «Талісман» продав броньований пікап для Часовоярівської МВА за 1,6 мільйона гривень

Часовоярівська міська військова адміністрація днями уклала договір з краматорським приватним підприємством «Талісман». Детальніше у матеріалі Pro100media.

1,6 мільйона гривень витратила Часовоярівська міська військова адміністрація, яка станом на сьогодні внесена до переліку громад, на території яких ведуться активні бойові дії, на придбання броньованого авто MITSUBISHI L200 Intense 2.4 TD MT типу “ПІКАП”.

Як зазначається у обгрунтуванні закупівлі, авто з броньованим захистом придбане у звʼязку з різким погіршенням безпекової ситуації в громаді, з метою забезпечення життя і здоровʼя посадових осіб Часовоярської міської військової адміністрації та Часовоярської міської ради та створення безпечних умов під час виконання ними своїх посадових обовʼязків на території громади, проведення заходів зевакуації населення, доставки гуманітарної допомоги, питної води.

Також зазначається, що пропозиція, яка надійшла від краматорського підприємства «Талісман», є найкращою за технічними характеристиками та ціновими параметрами. Зазначимо, що «Талісман» був єдиним учасником тендеру. Укладення договору про закупівлю відбулось без застосування відкритих торгів. Авто має бути доставлене у Краматорськ до 15 травня поточного року.

Часовоярська міська рада