Краматорський фотограф просить допомогти з організацією виставки про Соледар у Франції

Відомий краматорський фотограф Olexander Parkhomenko звернувся у Фейсбуці за допомогою, зібрати кошти на проведення фотовиставки, присвяченої Соледару, у Франції.

“Привіт друзі! Хотіли з українським центром Ажена (Франція) зробити виставку. 37 моїх фотографій шахт «Артемсолі» та монокристалу солі, та, 20 фотографій іншого автора (ще не знайшов, кого…), Соледара нашого воєнного часу. Робоча назва виставки «Соледар. Сіль. Війна.», фрацузька назва «Solédar. Sel. Guerre.»

Вчора обговорювали, як все має виглядати, але виявилося паралельно у мерії проходила зустріч із представниками влади і на якій озвучили постанови про повний перегляд умов прийому українців, у тому числі й бюджет (Йшлося про державну підтримку), вирішили обмежитися малобюджетним заходом, повністю скасувавши всі наші плани з виставки.

Ось із цього приводу я і хочу звернутися до вас, моїх друзів по Фейсбуку, треба показувати французам Україну «до» та «після». Можливо нам вдасться зібрати на оформлення та прокат по Франції такої виставки.

Також шукаю фотографа, який має матеріал по Соледару від початку воєнних дій у ньому. Люди, цивільні, військові, саме зруйноване місто.

Якщо в нього (або в якійсь галереї) буде бажання показати цей матеріал в Україні та інших країнах, можна надрукувати 2 екземпляри.

За внесок у цю справу 1000 гривень готовий дати посилання на файли великих розмірів моєї частини виставки, з яких ви можете надрукувати фотографії високої якості. Але буду радий і будь-яким невеликим донатам.

Номер картки надішлю на запит, у приватному повідомленні”.