Краматорський фаховий коледж технологій та дизайну запрошує на серію безкоштовних майстер-класів.
Майстер-класи будуть проводитися щочетверга о 18.00 в режимі онлайн. Завітайте у лютому на майстер-класи з рисунку.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329155687_3342725329278753_3794345891321339954_n-570x1024.jpg)
Під час зустрічей можна дізнатися про інструменти та матеріали, що необхідні для занятій з рисунку, про світло-тіньові переходи, особливості побудови композиції, про вступні випробування та багато іншого. Майстер-класи проводить Погребняк Ганна Вадимівна.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329942254_661664109062544_6206516043168298649_n-724x1024.jpg)
У березні відбудуться майстер-класи з основ макіяжу.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329368568_579237060890692_842630812816352510_n-768x1024.jpg)
На зустрічах розкажуть про колір та його значення в макіяжі; про форми та деталі обличчя, методи їхньої корекції; про модні тенденції у візажі; спробуємо попрацювати с фейсартом. Майстер-класи з основ макіяжу проводить Бабуріна Оксана Валеріївна.
Доєднатися до зустрічі можна за посиланням: https://meet.google.com/hym-eibb-dry
Залиште коментар
Розгорнути ▼