Краматорській міській центр зайнятості підтримує земляків у Дніпрі та Києві

Фахівці Краматорського міського центру зайнятості підтримують та надають всебічну допомогу землякам, які тимчасово перемістилися у місто Київ та Дніпро.

Консультацію можна отримати в приміщенні Хабів “Наш Краматорськ”.

Консультанти роботодавця зустрічаються з представниками малого та середнього бізнесу, які релокували свою справу до безпечних областей, інформують про програми надання компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та компенсації частини витрат на оплату праці або єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування деяких категорій зареєстрованих безробітних.

Допомагають у користуванні електронним кабінетом роботодавця https://www.dcz.gov.ua/cabinet та інформують про інші сервіси служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua .

Кар’єрні радники надають консультації шукачам роботи з роз’яснення чинного законодавства про зайнятість, про особливості призначення допомоги по безробіттю в період дії військового стану.

За допомогою Єдиного порталу вакансій https://jobportal.dcz.gov.ua ознайомлюють з пропозиціями роботодавців в регіонах. Пропонують пройти професійне навчання в центрах професійно-технічної освіти ДСЗ або безпосередньо у роботодавців за актуальними на ринку праці професіями https://www.dcz.gov.ua/…/navchannya-za-napravlennyam-dsz , отримати ваучер на навчання для підвищення своєї конкурентоспроможності https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery .

Особи, які працювали на підприємстві та оволоділи певними професійними навичками, але не мали при цьому документального???? підтвердження мають змогу підтвердити свою компетенцію та отримати документ державного???????? зразка за допомогою неформального навчання.

З початку 2023 року за консультацією до фахівців центру зайнятості звернулися понад 240 осіб, у тому числі 12 роботодавців.

Отримати консультацію можливо в приміщенні HUB «Наш Краматорськ. Ми разом все подолаємо»:

м. Київ, Дарницький район, станція метро «Осокорки», вул. Завальна, 1В

м. Дніпро, Соборний район, бульвар Слави, 12.