Краматорські спортсмени

Краматорські спортсмени вибороли призові місця у чемпіонаті з оцінювання фізпідготовки

Вихованці Краматорських ДЮСШ прийняли участь в чемпіонаті Донецької області з оцінювання загальної фізичної підготовки у форматі відео, присвяченого Всеукраїнському Олімпійському дню та Міжнародному дню захисту дітей.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради.

Змагання відбувались в два етапи: відбірковий – тестування дітей у кожному відділенні з видів спорту місцевих ДЮСШ, фінальний – виявлення кращих серед переможців на обласному рівні.

Учасниками фінальної частини чемпіонату цьогоріч стали 75 спортсменів 2014-2015 років народження з 22 ДЮСШ.

За підсумками особистої першості Краматорські юні спортсмени були серед кращих:

• юнаки 2014 року народження:

II місце – Олександр Шевченко, секція скелелазіння.

• юнаки 2015 року народження:

II місце – Ігор Соколов, секція скелелазіння.

• дівчата 2015 року народження:

II місце – Маріана Семенюк, гімнастика спортивна.

Також Краматорська територіальна місцева громада посіла III місце в командній першості чемпіонату у складі вихованців: Олександр Шевченко, Ігор Соколов, Матвій Кононенко.