Краматорська станція переливання крові терміново потребує донорів усіх груп крові

Після майже двох років простою, станція переливання крові у Краматорську нарешті відновила свою діяльність.

Сьогодні журналісти Pro100Media завітали до закладу не лише здати кров, а і дізнатися яка наразі ситуація донорства у місті. Ми поспілкувалися з завідувачкою відділу заготівлі крові Мішеною Оленою Олегівною.

За словами завідувачки, до війни денна кількість донорів сягала 30-40 осіб, тепер же ця цифра скоротилася до лише 3-5 людей. Це дуже мало…

Така недостача крові створює значні виклики для забезпечення потреб місцевої громади та медичних закладів.

“Станція також адаптувалася до нових умов, організувавши виїзні бригади, які регулярно відвідують Дружківку, Добропілля та інші місцевості для забору крові.” каже Олена Олегівна.

Журналісти також поспілкувалися з відвідувачами, які прийшли здавати кров. Серед них була Анна Мельник, донор з багаторічним досвідом.

“Я сама з Дружківки, але зараз мешкаю у Краматорську. Раніше я дуже часто здавала кров, потім станція зачинилась, і я не мала можливості здати. Тепер дізналася, що вона знову працює, тому прийшла сюди. Я вважаю, що це завжди потрібна справа, а наразі тим паче” — говорить дівчина.

Станція працює з понеділка по пʼятницю, з 8:00 до 12:00. Для того, щоб стати донором або отримати додаткову інформацію, можна звернутися за телефоном 0992971991.

Закликаємо всіх не залишатися байдужими та внести свій вклад у здоров’я громади.

До речі за здачу крові донор отримує ось такий набір.