Краматорська молодіжна рада запускає опитування для покращення громади

У Краматорську молодіжна рада оголосила про запуск опитування, яке спрямоване на збір думок і побажань молоді щодо розвитку місцевої громади. Це ініціатива має на меті дати можливість молодим людям віком від 14 до 35 років, які проживають, навчаються або працюють в Краматорську, а також тим, хто тимчасово перебуває поза межами громади, висловити свою думку та вплинути на майбутнє свого міста.

Опитування триватиме до 3 травня, і кожен бажаючий може взяти в ньому участь, відвідавши вказаний вебсайт. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfxjzJQ23vtqBiI66LIhrzFrjOMKjUERYukFMqBob2k4xAfnQ/viewform

Результати опитування допоможуть молодіжній раді зорієнтуватися в потребах молоді і запропонувати ефективні рішення для покращення життя в громаді.

За словами представників ради, це опитування є шансом для молоді вплинути на процеси прийняття рішень та показати, що молодь Краматорська є активною і зацікавленою в розвитку своєї громади.

Опитування є прекрасним способом для молоді долучитися до активного громадського життя та внести свій вклад у майбутнє Краматорська.