Першу партію з 12 самоскидів отримали територіальні громади Краматорського, Покровського та Волноваського району Донецької області. Нова вантажна техніка призначена для збору й транспортування побутових відходів та відходів, що утворились у зв’язку з пошкодженням чи руйнуванням будівель внаслідок бойових дій.
Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/tehnika-natrus-29-04-2024-111_820x360.jpg)
Ключі від самоскидів представникам громад вручив директор департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації Сергій Натрус.
«Придбана техніка має багатофункціональне оснащення, зможе виконувати широкий спектр робіт в територіальних громадах, направлений на розчищення територій від несанкціонованих сміттєзвалищ, відходів від руйнувань та демонтажу пошкоджених та зруйнованих споруд, ліквідацію наслідків обстрілів. Раніше громадам були передані чотири навантажувачі», – зазначив Сергій Натрус.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/tehnika-natrus-29-04-2024-3_820x360.jpg)
Директор департаменту також підкреслив, що, зважаючи на невідкладні потреби громад щодо управління побутовими відходами та вирішення інших нагальних питань, Донецька облдержадміністрація, обласна військова адміністрація й надалі забезпечуватиме громади сучасною технікою.
Залиште коментар
Розгорнути ▼