комунальна техніка

Краматорська громада отримали нову комунальну техніку

Першу партію з 12 самоскидів отримали територіальні громади Краматорського, Покровського та Волноваського району Донецької області. Нова вантажна техніка призначена для збору й транспортування побутових відходів та відходів, що утворились у зв’язку з пошкодженням чи руйнуванням будівель внаслідок бойових дій.

Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

Ключі від самоскидів представникам громад вручив директор департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації Сергій Натрус. 

«Придбана техніка має багатофункціональне оснащення, зможе виконувати широкий спектр робіт в територіальних громадах, направлений на розчищення територій від несанкціонованих сміттєзвалищ, відходів від руйнувань та демонтажу пошкоджених та зруйнованих споруд, ліквідацію наслідків обстрілів. Раніше громадам були передані чотири навантажувачі», – зазначив Сергій Натрус.

Директор департаменту також підкреслив, що, зважаючи на невідкладні потреби громад щодо управління побутовими відходами та вирішення інших нагальних питань, Донецька облдержадміністрація, обласна військова адміністрація й надалі забезпечуватиме громади сучасною технікою.