У Краматорську з настанням теплої погоди розпочато проведення поточного ремонту автомобільних доріг міста.
Про це повідомляє Управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434558134_822901379861342_8156045231491459316_n-768x1024.jpg)
Проаналізувавши стан доріг, виконання ямкового ремонту, який проводився раніше, вже не є ефективним та не виправдовуватиме витрачені кошти. Саме тому прийнято рішення виконання поточного ремонту асфальтового покриття значними ділянками (великими картами), що подовжить строк експлуатації доріг у задовільному стані не на один рік.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434318843_822901359861344_2753594775232697700_n-1024x768.jpg)
Наразі проводяться роботи з ремонту центральної вулиці Біленьківського старостинського округу, вул. Софіївська.
Також хочемо зазначити, що, попри всі негаразди, підтримка належного стану доріг – один із пріорітетних та логістичних напрямків для Краматорська, як прифронтового міста.
Залиште коментар
Розгорнути ▼