У суботу, 30 березня, рідні, близькі, бойові побратими, та небайдужі мешканці міста провели в останню путь солдата окремої механізованої частини Андрія Івановича Толстова (07.12.1968 р.н.).
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/6e4f6dc1-28ef-4b32-b298-8a9c79da88dd-1024x766.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/40d7f815-7ce1-42c3-b33f-af25cb34d27a-1024x766.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/4fff4028-480a-4ba2-808c-e0b7a23b22e5-1024x766.jpg)
До ЗСУ чоловік долучився на початку 2023 року. Служив стрільцем-санітаром в окремому Криворізькому зʼєднанні імені Костянтина Пестушка.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/a0ddfd2d-1df0-4be7-8278-7c1a4ad6a0cd-1024x766.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/7f12bf6b-6f2b-4084-b98f-a0de78530cf3-1024x766.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/baf4d3ee-9059-40a7-b771-3e52a92b5ae2-1-1024x766.jpg)
Андрій Толстов був чуйним та дбайливим. З турботою та любов’ю ставився до своїх рідних та близьких. Але клята війна забрала Андрія. 21 березня Андрій Толстов загинув у бою за Україну поблизу населеного пункту Водяне, Покровського району, Донецької області.
Залиште коментар
Розгорнути ▼