Олег Кияшко був механіком-водієм 3-го механізованого батальйону. Захищав країну у лавах ЗСУ з січня цього року. Воїн загинув 5 квітня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Часів Яр Бахмутського району, що на Донеччині.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/435994904_290325027459548_8516763997530884700_n-1024x766.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/435994910_7795875103758580_5005402038086050290_n-1024x766.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434450982_819454866668042_5686961034964473335_n-1024x766.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436752813_1548360809274688_2181466421162240701_n-1024x766.jpg)
Рідні та друзі прийшли провести Олега в останню путь. Поховали військовослужбовця на Алеї героїв у Краматорську. Йому було 50 років.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/435861953_1443713499879815_4661148695788121454_n-1024x766.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436069000_2153267571708300_2503047076827017325_n-1024x766.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434502316_410946671696659_8992118533582025920_n-1024x766.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436602539_1596086467628777_3384961833986780385_n-1024x766.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436226640_1464675411133957_5793566085132379561_n-1-1024x766.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436274550_949926683333435_5323840252136064073_n-1024x766.jpg)
Пам’ятаємо про захисників! Вічна шана воїнам!
Залиште коментар
Розгорнути ▼