Краматорськ налагоджує дружні відносини зі Стемфордом

Краматорська міська військова адміністрація, Краматорська міська рада провели онлайн-нараду з керівництвом міста Стемфорд, штат Коннектикут, США.

Про це розповіли в Краматорській міській раді.

Під час наради начальник Краматорської міської військової адміністрації Олександр Гончаренко розповів голові адміністрації Стемфорду про поточний стан справ у нашій громаді, про те, як розвивався Краматорськ останні роки, а також окреслив, як саме вплинула відкрита агресія рф на наше місто, про ступінь пошкоджень, які нанесла росія своїми хаотичними обстрілами цивільної інфраструктури.

Керівник Краматорського районного управління поліції Станіслав Загурський розповів, як змінились обов’язки поліції через необхідність забезпечення громадського порядку в умовах, коли громади знаходяться безпосередньо в зоні ведення бойових дій, або наближені до лінії розмежування.

Голова Стемфорду Кароліна Сіммонс висловила слова солідарності мешканцям України та краматорцям зокрема. Вона також розповіла, як стемфордці долучаються до акцій на підтримку нашої боротьби з російськими окупантами.

“Сподіваємось, дана зустріч стане початком тривалого та плідного співробітництва наших громад, та продовженням розвитку міцних україно-американських відносин”, – зауважили в Краматорській міській раді.