Підприємства-теплопостачальники виконують ряд необхідних робіт з ремонтів мереж теплоносіїв.
Про це повідомляє Краматорська міська рада.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438100177_833721085463677_3860256359580979053_n.jpg)
Ми пройшли ще один непростий опалювальний сезон, тому питання підготовки до наступної зими потребує максимальної уваги та конкретних рішень вже зараз.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438093158_833721472130305_3815318173652969599_n-888x1024.jpg)
Світлинами виконання робіт діляться, зокрема, на КВП «Краматорська тепломережа» КМР. Наразі фахівці підприємства виконують капітальний ремонт однієї з теплотрас.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438099099_833721158797003_5360942474135942893_n.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼