Краматорськ бореться за титул найпривабливішого міста України

Краматорськ бере участь у Всеукраїнському конкурсі «Місто України. Національний вибір – 2023», в якому може взяти участь кожен охочий.

У проекті «Місто України – національний вибір» з усіх великих міст країни за допомогою інтернет-голосування треба вибрати місто, що володіє неповторною історичною та культурною спадщиною.

На проєкті представлено безліч цікавих відомостей про історію та культуру міст, зібрані унікальні фотографії та опис найвідоміших пам’яток і пам’ятників української архітектури. Про Краматорськ можна прочитати за посиланням.

На даний момент Краматорськ набрав 4653 голоси і знаходиться на 9 місці із 50. У трійці лідерів Харків, Запоріжжя та Сєвєродонецьк.

Жителі нашого міста можуть проголосувати за Краматорськ на сайті проекту. Щоб зробити свій вибір, треба натиснути кнопку «голосувати». Дані оновлюються в режимі реального часу.

Підсумки голосування підведуть 31 грудня 2023 року в 12:00 за київським часом. 

З усіх міст України наш Краматорськ має свій неповторний культурний стиль, у місті є безліч культурних пам’яток, важливих для розвитку регіону та області в цілому. Тому наше місто гідне займати лідируючі місця у різних рейтингах та стати національним символом України. Давайте підтримаємо наше улюблене та рідне місто навіть в такий тяжкий час.