Краматорчанин запропонував прибрати пам’ятник-літак, розташований біля ЦПР

Краматорчанин Anton Dvorzhak запропонував прибрати пам’ятник-літак МіГ-17ПФ, який розміщений біля Цетру позашкільної роботи. Свою пропозицію він опублікував у Фейсбуці в групі “Kramatorsk“.

“Ну шо, гражданє мілітарісти-русофіли-савєто-ностальджірующі, КОЛИ прибираєм цю … дюралєву?”.

Користувачі соцмережі долучилися до обговорення цієї пропозиції. Краматорчани пропонували різні варіанти подальшої долі літака.

Olena Stavytska: Може на його місці щось інше поставити , наприклад величезний тризуб , який буде сяяти у сонячну погоду.

Юлия Моно: Круто було бы його розфарбувати якось , як мурал.

Sto Varon: та хай лишається. На F-16 змінимо і все.

уяви як він файнезно буде виглядати на тлі заходу сонця за шлакову гору

Serhii Lu: Пусть стоит , разрисовать жолто голубым цветом его и всё , у меня кусочек этого самолёта досихпор дома с 1999 года , эх как тяжело было туда залазить , мы вчетвером ходили с верёвкой, и из крыльев мы вытягивали круто горящую штуку и 8ой школе на уроках химии помню жгли на экспериментах, у очень многих жителей города с этим самолётом есть воспоминания , и я сомневаюсь что все наши жители горят желанием его убрать .

сергей соломченко: Увядающие остатки дутого величия.Снести однозначно!

Надежда Лютик: Живу зараз в невеличкому містечку, так тут міні-музей під відкрити небом зібрані в одному місті бронепотяг, літак, пушка, інша техніка, стоїть все це вздовж однієї з центральних вулиць міста. От як у нас би на вул. Олекси Тихого. Поруч з кожним експонатом табличка. Люди зупиняються, читають, фотографуються буває. Можливо теж необхідно зробити щось подібне і у нас.

Нагадаємо, що пам’ятник «Літак МіГ-17ПФ» було встановлено 8 вересня 1973 року, на честь 30-річчя визволення міста Краматорськ від німецько-фашистських загарбників.