Краматорчани у Швеції продовжують готуватися до прем’єри вистави “Вільна” 

Режисерка вистави Сучасної театральної лабораторії, краматорчанка Ксенія Ковальова поділилася своїми почуттями. 

“У моєму рідному КРАМАТОРСЬКУ в моїй квартирі було улюблене «креативне» місце. Велика і світла лоджія. 

Я писала там сценарії до відкриття Льодової арени, до Дня Міста, переробляла «Маленького принца», вчила тексти ведучої, щоб не ніяковіти перед натовпом в 5000 чоловік. В мій день народження, мої театрали подарували мені крісло, яке мало стояти на лоджії. Але війна все це забрала.  

І заходи і м’яке крісло і можливість креативити. Театральних друзів розвела по різним містам.  

Але саме війна показала нам наш сильний дух.  

Що допомагає прочитавши новини з дому, не впасти у розпач, а піти та обійняти свою дитину і придумати щось, щоб побачити на її обличчі посмішку.  

Кожного разу знаходити мотивацію і йти на репетицію, навіть коли всередині відчуття нестерпного болю. 

І здійснювати бажання, яке об’єднує всіх українців – кожного дня наближати перемогу.  

Це і об’єднало нас, українок, які пів року працювали над документально-благодійною виставою «Вільна». Прем’єра якої відбудеться 24 лютого о 19:00 у м. Лунд у Стадстеатру. 

До зустрічі друзі”. 

Квитки https://www.ticketmaster.se/…/hon-ar-fri-biljetter/633883 

Нагадаємо, що вистава “Вільна” — про українських жінок і їх великі серця, про їх незламність,волю та віру в краще. В ній висвічуються події,які зараз відбуваються в Україні.

Але вона не про біль, вона про наш вільний дух. Вистава показує здатність наших людей світити у найтемніші часи та ділитися цим світлом з людьми поряд.  

Вистава “Вільна” відбудеться в рамках проєкту Ukrainska, метою якого є поширення української культури. Учасницями вистави є жінки з різних кутків України, які вимушено покинули домівки.  

70% від продажу квитків будуть перераховані на купівлю монітора пацієнта, який необхідний для порятунку життів українців.