Режисерка вистави Сучасної театральної лабораторії, краматорчанка Ксенія Ковальова поділилася своїми почуттями.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/205812394_1847615232083484_3667497428125159728_n-1024x682.jpg)
“У моєму рідному КРАМАТОРСЬКУ в моїй квартирі було улюблене «креативне» місце. Велика і світла лоджія.
Я писала там сценарії до відкриття Льодової арени, до Дня Міста, переробляла «Маленького принца», вчила тексти ведучої, щоб не ніяковіти перед натовпом в 5000 чоловік. В мій день народження, мої театрали подарували мені крісло, яке мало стояти на лоджії. Але війна все це забрала.
І заходи і м’яке крісло і можливість креативити. Театральних друзів розвела по різним містам.
Але саме війна показала нам наш сильний дух.
Що допомагає прочитавши новини з дому, не впасти у розпач, а піти та обійняти свою дитину і придумати щось, щоб побачити на її обличчі посмішку.
Кожного разу знаходити мотивацію і йти на репетицію, навіть коли всередині відчуття нестерпного болю.
І здійснювати бажання, яке об’єднує всіх українців – кожного дня наближати перемогу.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/327581966_3059108157715903_5251420674925189078_n.jpg)
Це і об’єднало нас, українок, які пів року працювали над документально-благодійною виставою «Вільна». Прем’єра якої відбудеться 24 лютого о 19:00 у м. Лунд у Стадстеатру.
До зустрічі друзі”.
Квитки https://www.ticketmaster.se/…/hon-ar-fri-biljetter/633883
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329686150_1300454833848877_5384052442385296604_n.jpg)
Нагадаємо, що вистава “Вільна” — про українських жінок і їх великі серця, про їх незламність,волю та віру в краще. В ній висвічуються події,які зараз відбуваються в Україні.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329709671_752692953160463_8272696263146621124_n.jpg)
Але вона не про біль, вона про наш вільний дух. Вистава показує здатність наших людей світити у найтемніші часи та ділитися цим світлом з людьми поряд.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/326929536_603380814951028_8804831537595231590_n.jpg)
Вистава “Вільна” відбудеться в рамках проєкту Ukrainska, метою якого є поширення української культури. Учасницями вистави є жінки з різних кутків України, які вимушено покинули домівки.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329663518_1559498191238013_8198024964909640056_n.jpg)
70% від продажу квитків будуть перераховані на купівлю монітора пацієнта, який необхідний для порятунку життів українців.
Залиште коментар
Розгорнути ▼