Краматорчани продовжують обмінювати звичайні лампи на LED і діляться враженнями

Продовжується програма по обміну ламп розжарювання на світлодіодні у відділеннях Укрпошти. Краматорчани активно долучилися до програми і діляться своїми враженнями у соцмережах. Цього разу про свій досвід розповів краматорський волонтер Антон Малюський.

“Коротко про програму “Обмін лампочок”.
Зареєстрував заявку до ДІЯ. За чотири дні статус змінився. Запросили до поштового відділення.
Прийшов. Заявку не знайшли. Тому зробили обмін по-старому, минаючи базу даних.
Про лампочки. Були скарги, що у Краматорську видають Філіпси по 3.5 Вт. Такої потужності явно замало для типового використання. Але дарованому коневі в зуби не дивляться.
Але. Філіпси видавати перестали. Натомість завезли якийсь ноунейм без будь-яких маркувань. Але при цьому лампа важка, гарного складання. Потужність “на око” – близько 12 Вт. Єдиний нюанс – колірна температура. Знову ж таки “на око” – приблизно 2700К. Теплий. Дуже теплий. На аматора.
Загалом я задоволений цим сервісом!”, – написав Антон у Фейсбуці.

Нагадаємо, що подати заяву про обмін лампочок можна в «Дії», а обміняти 5 звичайних ламп на 5 LED можна на найближчій «Укрпошті».

Для того, щоб обміняти лампочки:

Авторизуйтеся в «Дії» зручним способом.

Натисніть у меню «Послуги» та виберіть послугу «Обмін лампочок».

Укажіть: контактний номер телефону, відділення «Укрпошти», в якому хочете забрати лампочки, тип та кількість світлодіодних ламп, які бажаєте отримати, наприклад: 3 типу Е14, 2 типу Е27.

Після підтвердження заяви лампи зберігатимуться у відділенні «Укрпошти» 5 днів.

Якщо не маєте можливості замовити через «Дію», просто завітайте на «Укрпошту», щоб обміняти лампочки. Для цього треба з собою взяти паспорт, податковий номер та лампи. Якщо лампи будуть в наявності — їх одразу ж замінять.