Продовжується програма по обміну ламп розжарювання на світлодіодні у відділеннях Укрпошти. Краматорчани активно долучилися до програми і діляться своїми враженнями у соцмережах. Цього разу про свій досвід розповів краматорський волонтер Антон Малюський.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/328710785_1368356527338413_6469210969479147145_n-768x1024.jpg)
“Коротко про програму “Обмін лампочок”.
Зареєстрував заявку до ДІЯ. За чотири дні статус змінився. Запросили до поштового відділення.
Прийшов. Заявку не знайшли. Тому зробили обмін по-старому, минаючи базу даних.
Про лампочки. Були скарги, що у Краматорську видають Філіпси по 3.5 Вт. Такої потужності явно замало для типового використання. Але дарованому коневі в зуби не дивляться.
Але. Філіпси видавати перестали. Натомість завезли якийсь ноунейм без будь-яких маркувань. Але при цьому лампа важка, гарного складання. Потужність “на око” – близько 12 Вт. Єдиний нюанс – колірна температура. Знову ж таки “на око” – приблизно 2700К. Теплий. Дуже теплий. На аматора.
Загалом я задоволений цим сервісом!”, – написав Антон у Фейсбуці.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/328766501_1396130057870751_2473857732895409266_n-1024x785.jpg)
Нагадаємо, що подати заяву про обмін лампочок можна в «Дії», а обміняти 5 звичайних ламп на 5 LED можна на найближчій «Укрпошті».
Для того, щоб обміняти лампочки:
Авторизуйтеся в «Дії» зручним способом.
Натисніть у меню «Послуги» та виберіть послугу «Обмін лампочок».
Укажіть: контактний номер телефону, відділення «Укрпошти», в якому хочете забрати лампочки, тип та кількість світлодіодних ламп, які бажаєте отримати, наприклад: 3 типу Е14, 2 типу Е27.
Після підтвердження заяви лампи зберігатимуться у відділенні «Укрпошти» 5 днів.
Якщо не маєте можливості замовити через «Дію», просто завітайте на «Укрпошту», щоб обміняти лампочки. Для цього треба з собою взяти паспорт, податковий номер та лампи. Якщо лампи будуть в наявності — їх одразу ж замінять.
Залиште коментар
Розгорнути ▼