Учениця Школи мистецтв №1 Краматорська Дар’я Сімашова завоювала другу премію Всеукраїнського конкурсу “Любов — це”.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331580865_518378796869746_2983434267466168122_n-768x1024.jpg)
“З мріями про мир над Україною наші талановиті діти перемагають.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331877851_568997808591218_2017302739819314685_n-723x1024.jpg)
Щиро вітаємо Сімашову Дар’ю, ученицю пані Любові Жердєвої! Даша стала володарем другої премії всеукраїнського конкурсу мистецтв “Любов- це….”,що пройшов в Києві 09.02.23″, – повідомили на сторінці школи у Фейсбуці.
Залиште коментар
Розгорнути ▼