Корисний путівник для вступників з Донеччини : які ВНЗ проведуть Дні відкритих дверей у квітні

Вступна кампанія-2024 у розпалі, тому майбутні студенти з Донецької області починають активно шукати інформацію про можливості навчання у вищих навчальних закладах по всій Україні. Зрозуміти, де і як можна здобути якісну освіту, допоможуть дні відкритих дверей, які традиційно проводять університети. Ці заходи дають унікальну можливість з перших вуст дізнатися про особливості навчальних програм та познайомитися з викладачами.

Сьогодні журналісти Pro100Media зібрали корисні посилання про дні відкритих дверей, які виші проведуть у квітні. Це допоможе абітурієнтам підготуватися до важливого вибору майбутнього навчального закладу.

18 квітня

Національний університет біоресурсів і природокористування України. Формат проведення — офлайн і онлайн.

Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля. Формат проведення — онлайн, реєстрація та посилання

20 квітня

Дніпровський національний університет ім. О. Гончара, факультет суспільних наук і міжнародних відносин, факультет прикладної математики, хімічний факультет. Формат проведення — онлайн, деталі на сайті університету.

Полтавська політехніка ім. Ю. Кондратюка. Формат проведення — офлайн, реєстрація та програма дня відкритих дверей.

Дніпровський технологічний університет IT STEP. Формат проведення — офлайн, програма та реєстрація.

Полтавський університет економіки і торгівлі. Формат проведення — офлайн, програма та реєстрація.

Національний університет харчових технологій. Формат проведення — офлайн, попередня реєстрація та програма зустрічі.

Донецький національний університет імені Василя Стуса. Формат проведення — офлайн, анонс події.

Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського. Формат проведення — онлайн, усі анонси в телеграм-каналі університету.

Київський національний лінгвістичний університет, факультет туризму, бізнесу і психології. Формат проведення — онлайн,  детальніше про подію.

Київський національний університет будівництва і архітектури. Формат проведення — онлайн, програма та посилання на зустріч.

Пенітенціарна академія України. Формат проведення — офлайн та онлайн, анонс події

21 квітня

Івано-Франківський національний медичний університет. Формат проведення — офлайн, реєстрація та детальна програма дня відкритих дверей.

Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського. Формат проведення — офлайн, час та місце проведення.

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. Формат проведення — офлайн, програма дня відкритих дверей.

23 квітня

Харківський національний медичний університет. Формат проведення — онлайн, програма та реєстрація.

25 квітня

Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля, освітній центр «Донбас/Крим – Україна». Формат проведення — онлайн, реєстрація та посилання

26 квітня

Дніпровський національний університет ім. О. Гончара, факультет систем і засобів масової комунікації. Формат проведення — онлайн, деталі на сайті університету.

27 квітня

Державний університет інфраструктури та технологій, юридичний факультет. Формат проведення — офлайн та онлайн, подробиці та посилання на зустріч

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як краматорцям стати студентами вишів у 2024 році. Читайте про це за посиланням