Спеціалістами управління здійснюється контроль за виконанням робіт з прибирання виявлених несанкціонованих сміттєзвалищ на території Краматорської територіальної громади.
Про це повідомляє Управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/440440153_845820087569471_955283888304324754_n-1024x1024.jpg)
Були прибрані звалища по вул. Актюбинська, вул. Лікарняна, Кутовій балці, пехресті вулиць Ювілейна та Паркова (р-н АТБ) та вулиць О.Вишні та Академічна.
Відповідно до ЗУ «Про відходи» забороняється несанкціоноване скидання і розміщення відходів, у тому числі побутових на території міста та інших населених пунктів, що може створювати небезпеку для навколишнього природного середовища та здоровʼя людини.
Залиште коментар
Розгорнути ▼