Консультаційні послуги для переселенців у хабах “Наш Краматорськ” у Дніпрі та Києві

Краматорський міський центр зайнятості надає інформаційно-консультаційні послуги в хабах Наш Краматорськ у Дніпрі та Києві. З початку року охоплено послугами служби зайнятості 382 особи, з них отримали статус безробітного 39 осіб.

Про це повідомляє Краматорський міський центр зайнятості.

Зорієнтовані на навчання 10 осіб, працевлаштовані 16 осіб, 2 особи отримали ваучер для навчання.

Переселенці з Краматорська мають можливість отримати консультації з роз’яснення чинного законодавства про зайнятість, про призначення допомоги в період дії військового стану, зареєструватись як безробітні.

За допомогою Єдиного порталу вакансій jobportal.dcz.gov.ua наші містяни ознайомлюються з пропозиціями роботодавців як регіоні так і по всій Україні.

Фахівці центру зайнятості надають консультації з питань професійного навчання, отримання ваучера для навчання, відкриття власної справи та умови для отримання мікрогрантів в рамках програми «Є робота». Для виявлення та оцінювання індивідуально-психологічних особливостей, здібностей, інтересів, можливостей та навичок пропонують послуги з проведення професійної діагностики.

Роботодавцям, які працевлаштовують внутрішньо переміщених осіб, надають консультації з питань компенсації частини витрат на оплату праці або єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування деяких категорій зареєстрованих безробітних. Також ознайомлюють з видами фінансової підтримки від служби зайнятості.

Сучасні можливості Державної служби зайнятості дають змогу отримати широкий спектр послуг та допомоги.