Краматорський міський центр зайнятості надає інформаційно-консультаційні послуги в хабах Наш Краматорськ у Дніпрі та Києві. З початку року охоплено послугами служби зайнятості 382 особи, з них отримали статус безробітного 39 осіб.
Про це повідомляє Краматорський міський центр зайнятості.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/419248321_721135323508868_8037393405083027955_n-709x1024.jpg)
Зорієнтовані на навчання 10 осіб, працевлаштовані 16 осіб, 2 особи отримали ваучер для навчання.
Переселенці з Краматорська мають можливість отримати консультації з роз’яснення чинного законодавства про зайнятість, про призначення допомоги в період дії військового стану, зареєструватись як безробітні.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/420202750_721135330175534_4750551718206364651_n-709x1024.jpg)
За допомогою Єдиного порталу вакансій jobportal.dcz.gov.ua наші містяни ознайомлюються з пропозиціями роботодавців як регіоні так і по всій Україні.
Фахівці центру зайнятості надають консультації з питань професійного навчання, отримання ваучера для навчання, відкриття власної справи та умови для отримання мікрогрантів в рамках програми «Є робота». Для виявлення та оцінювання індивідуально-психологічних особливостей, здібностей, інтересів, можливостей та навичок пропонують послуги з проведення професійної діагностики.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/417696470_721135326842201_7147269094031454520_n-709x1024.jpg)
Роботодавцям, які працевлаштовують внутрішньо переміщених осіб, надають консультації з питань компенсації частини витрат на оплату праці або єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування деяких категорій зареєстрованих безробітних. Також ознайомлюють з видами фінансової підтримки від служби зайнятості.
Сучасні можливості Державної служби зайнятості дають змогу отримати широкий спектр послуг та допомоги.
Залиште коментар
Розгорнути ▼