Комунальні підприємства області отримали ще 65 генераторів від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Про це повідомив начальник Донецької обладміністрації Вадим Філашкін.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/433005790_1875160152957322_805888036840730689_n-1024x740.jpg)
16 генераторів різної потужності отримало ОКП “Донецьктеплокомуненерго”. Вони будуть використані для підготовки до осінньо-зимового періоду 2024-2025 років.
29 генераторів, які передані КП “Компанія “Вода Донбасу”, необхідні для сталого водозабезпечення області.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/432919343_1875160176290653_9184844091804132431_n-1024x773.jpg)
Ще 20 генераторів отримало КП “Благоустрій” Слов’янської міської ради. Вони будуть задіяні у разі відстуності електропостачання, виконання аварійно-відновлювальних та інших невідкладних робіт на території Слов’янської міської територіальної громади.
Залиште коментар
Розгорнути ▼