Коли у Краматорську завершиться опалювальний сезон

Цьогоріч опалювальний сезон у багатьох містах планують завершити достроково. Зазвичай батареї стають холодними в середині квітня, втім цього року через потепління, вимкнуть опалення на декілька тижнів раніше.

“Зазвичай опалювальний сезон закінчується 15 квітня, але цього року, зважаючи на плюсову температуру, це відбудеться наприкінці березня. Україна спокійно пережила зиму. Ми засвоїли уроки 2022 року, коли восени зазнали масованих атак з боку Росії, і підготувалися. Наша енергосистема дуже надійна. Але це не означає, що росіяни не намагалися атакувати нашу інфраструктуру щодня”, – про це заявив голова НАК “Нафтогаз України” Олексій Чернишов.

У Краматорську опалювальний сезон вже два роки поспіль завершується до 15-го квітня. Цьогоріч комунальники теж планують вимкнути опалення раніше цієї дати. Про це журналістам “Pro100Media” повідомив начальник Управління інформаційної політики та взаємодії зі ЗМІ Ігор Єськов.

“Цей рік не буде виключенням – на вулиці вже тримається плюсова температура. Тепловики орієнтуються на кінець березня – початок квітня, закінчити опалювальний сезон”, – розповів начальник Управління інформаційної політики та взаємодії зі ЗМІ Ігор Єськов.

Рішення про припинення подачі тепла до будинків приймає місцева влада. Опалення вимикають, якщо середньодобова температруа вище ніж +8 градусів тепла протягом трьох днів.