Кількість російських штурмів Часового Яру на Донеччині зменшилась — речник ОСУВ “Хортиця”

Кількість російських штурмів Часового Яру у Донецькій області зменшилась у порівнянні з попередніми днями.

Про це Суспільне Донбас телефоном розповів речник оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця” Назар Волошин.

“За Часів Яр щодня тривають бої, але менше штурмів, це пов’язано з тим, що російські війська або “зализують рани” або готуються до майбутніх дій. Станом на ранок, минулої доби українські війська зупинили сім спроб армії РФ прорвати українську оборону в районах Григорівки та Нового Донецької області. За минулу добу на цьому напрямку зафіксували 1162 мінометних і артилерійських обстрілів, у порівнянні з попередньою добою таких обстрілів фіксували 1135. Лише в район Часового Яру було — 292 обстріли, а за минулу добу 277. Більша частина обстрілів приходиться саме на південну частину Часового Яру”, — уточнив Назар Волошин.

За його інформацією, загалом на цьому напрямку російські війська один раз штурмували в бік Іванівського.

“Російська авіація завдала п’ять авіаударів скинувши чотири керовані авіабомби. Армія РФ артилерійськими обстрілами, скидами із дронів-камікадзе, ланцетами прикриває проведення штурмових дій своїми підрозділами”, — розповів речник ОСУВ “Хортиця”.

Назар Волошин уточнив, що за добу на цьому напрямку українські війська знищили 38 російських бійців, а ще 93 поранили.

Що відомо про Часів Яр на Донеччині

Часів Яр розташований за 15 кілометрів від захопленого російськими військами Бахмута. З населеного пункту евакуювали всіх дітей. До повномасштабного російського вторгнення в Україну у громаді проживали 13 тисяч жителів. Станом на 15 червня 658 жителів залишаються у Часовому Ярі, розповів Суспільне Донбас начальник міської військової адміністрації Часового Яру Сергій Чаус.