Каратисти Донеччини привезли 6 бронзових медалей з чемпіонату світу

6 бронзових медалей чемпіонату світу з карате JKS, що відбувся в Токіо, їдуть в Україну завдяки спортсменам Донецької області.

Про це повідомив начальник Донецької обладміністрації Вадим Філашкін.

Єгор Волошин з Бахмута та Данило Буценко зі Слов’янська у складі української збірної здобули третє місце в командному куміте. Єгор також взяв «бронзу» в індивідуальних змаганнях у ваговій категорії +75 кг серед 25 суперників віком 21-39 років. Данило посів третє місце серед 34 учасників віком 18-20 років.

Анна Мирошніченко з Покровська стала третьою в командному куміте у категорії 20+ років. Макар Горячковський з Краматорська виборов «бронзу» з ката серед 47 учасників віком 14-15 років.

Каратисти Донеччини є вихованцями спортивних клубів «Тецу Рю», «Буси-до» та Обласної дитячо-юнацької спортивної школи з ігрових видів спорту та єдиноборств. Підготували їх заслужений тренер України Ігор Шалаумов та тренери Андрій Волошин і Гелена Пархоменко.