Йдуть в лобові атаки та прориваються малими групами: російські війська штурмують Часів Яр з Торецького напрямку

Російські військові почали штурмувати місто Часів Яр на Донеччині з Торецького напрямку. Також під час штурмів вони використовують лобові атаки та малі піхотні групи.

Про це Суспільне Донбас телефоном розповів речник оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця” Назар Волошин.

“Вони намагаються тиснути з боку Горлівки на Шуми, Нью-Йорк. Останній тиждень ворожі(російські — прим.ред.) штурми відбуваються постійно. Йдуть і механізовані штурми в лоб Часового Яру, також і невеличкими групами до п’яти бійців намагаються прориватися у мікрорайони Новий, Канал. Вже кілька днів противник пішов з іншого напрямку, з Торецького — на Часів Яр”, — уточнив Назар Волошин.

Він додав, що російські військові посилили наступальні дії на Торецькому напрямку. Їх мета залишається такою ж, як під час наступальних дій у Бахмуті, Авдіївці та на інших напрямках – спроба оточити українські підрозділи, блокувати їхню логістику і таким чином витіснити їх, вирівнюючи лінію фронту.

Наступ окупантів на Торецьк

За повідомленнями у зведеннях Генштабу ЗСУ, 20 червня РФ відновила активні атаки та штурми міста Торецьк. Речник угруповання військ “Хортиця” Назар Волошин 21 червня розказав, що армія РФ намагається просуватись до міста Часів Яр з Торецького напрямку.

Військам РФ вдалося захопити “сіру зону” — селище Шуми, розповідав військовослужбовець 41-ї ОМБр Кирило Сазонов.