Історія успіху: переселенка з Краматорська здійснила мрію про нову професію завдяки співпраці з місцевим Центром зайнятості

Краматорський_міський_центр_зайнятості продовжує активно співпрацювати з центрами професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості щодо сприяння у реалізації ідей та мрій кожного, хто звернувся до нас.

Історія Валерії Мосіної є одним з багатьох прикладів успішного професійного навчання переселенців за допомогою служби зайнятості. До повномасштабного вторгнення Валерія працювала інспектором з соціальної допомоги в Управлінні праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради.

Дівчина за освітою інженер, але бажала опанувати себе у якійсь новій сфері, щоб бути конкурентоспроможною на ринку праці. Після звільнення вона звернулася до центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи. Від фахівців центру зайнятості дізналася про можливість безкоштовного, дистанційного навчання за напрямом «Основи розробки веб-сайтів» в Дніпропетровському ЦПТО ДСЗ.

Протягом навчання безробітна отримала теоретичні знання та засвоїла практичні навички сучасних технологій створення веб-сайтів, вивчення можливостей та методів ефективного використання HTML і CSS, стандартів для Всесвітнього павутиння (W3C).

Відтепер Валерія може розробляти та реалізовувати проекти статичних веб-сайтів і матиме попит на ринку праці.